ik kreeg ook de diagnose borstkanker en wel net voor ik 29 werd, vorig jaar april. had wel uitzaaïngen in de klieren, t/m de topklier aan toe. scan's e.d. wezen verder uit dat er geen uitzaaïngen in andere delen van mijn lichaam zaten. heb verder borstsparende operatie gehad en bestraling. geen chemo omdat mij dat te weinig op zou leveren t.o.v. wat het mij zou kostten (eigen besluit). ben verder door het middel zoladex in de overgang gezet omdat de kanker voor een klein gedeelte hormoon gevoelig was.
ik wil graag met je schrijven over alles wat ons bezig houd, heb dan wel geen kinderen maar denk dat we veel aanknopingspunten zullen vinden.
het probleem is alleen dat ik momenteel van arnhem naar nieuwererk a/d ijssel aan het verhuizen ben (naar een woonschip!!) en het kost nog een paar maandjes opknappen voor we ons daar echt kunnen settelen. waardoor ik niet vaak kan mailen, het zal soms even duren.
ik heb ook msn, maar daar geld hetzelfde voor: als ik er maar zo weinig achter zit...
mail me als je zin hebt,
groetjes en sterkte, roby