een tumor op de verkeerde plek!!

Ben je op zoek naar een lotgenoot?
Dan kun je hier een oproep plaatsen.
Gebruikersavatar
bibi
Lid
Berichten: 6
Lid geworden op: Vr 02 Aug 2002 21:15
Locatie: delft
Contact:

een tumor op de verkeerde plek!!

Berichtdoor bibi » Di 06 Aug 2002 22:36

hallo allemaal,

ik ben een vrouw van 27 jaar oud, getrouwd en moeder van drie kinderen in de leeftijd van 1 tot 8 jaar.

een jaar geleden kreeg ik te horen dat ik een tumor in mijn rechtervochtzakje van mijn hersens heb zitten en dat dit best zeldzaam is. opereren kan niet, een laser straal kan er net niet bij en medicijnen kan niet vanwege de bloedverdunners.
ik ben nu al in drie ziekenhuizen geweest hij is wel gegroeit maar ze kunnen niks doen. ik heb onderhand wel ondervonden dat je niet zelf mag beslissenn naar welk ziekenhuis je gaat want alleen de ziekenhuize in en aan jou regio helpt je. heb ik de pech dat ik in een regio woont waar ze niet op de hoogte zijn van zulke dingen.

ik zoek iemand die hier in meer of mindere mate ook te maken heeft gehad en met mij wil praten.ook ben ik te bereiken via mijn email duiveltju@hotmail.com
liefs van bianca

Terug naar “Lotgenoten oproepen”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten