Pagina 1 van 1

Belangrijk: uw mening omtrent een nieuw voedingsproduct

Geplaatst: Di 25 Nov 2014 13:08
door Chi
Beste lezer,

Wij zijn vier studenten van de masteropleiding Health Food Innovation Management aan de universiteit van Maastricht. Momenteel zijn we bezig met een project omtrent het ontwikkelen van een functioneel (room)ijs speciaal voor patiënten gediagnosticeerd met hoofd- en/of halstumoren, longtumoren en hematologische tumoren, die klachten hebben met betrekking tot eten als gevolg van de tumor en/of de behandeling hiervan (chemo- en/of radiotherapie e.d.).

Indien u (in het verleden) bent gediagnosticeerd met een van de bovengenoemde vormen van kanker, willen wij graag uw mening omtrent ons product! Als eerst willen wij u vriendelijk vragen om de bijgesloten “advertentie” van ons product te lezen.

Nadat u de advertentie heeft gelezen, willen we u vragen om een korte online vragenlijst in te vullen waarbij we om uw mening vragen omtrent bepaalde eigenschappen van ons functioneel (room)ijs. Uw mening zal worden meegenomen in de ontwikkeling van het product.

Het lezen van de advertentie en de korte vragenlijst zal ongeveer 5 minuten van uw tijd in beslag nemen. Graag willen wij u vragen, indien mogelijk, om de vragenlijst vóór 1 december in te vullen.

Link naar advertentie en vragenlijst: http://surveyanalytics.com/t/AI1B5ZN6Ml

Wij zouden uw medewerking zeer op prijs stellen. Als dank verloten wij onder alle respondenten twee keer een VVV cadeaubon!

Indien u een vraag heeft over deze vragenlijst of graag meer wilt weten over het product, dan kunt u een privé bericht sturen.

Met vriendelijke groet,
C. van Bommel, C.Y. Chim, M. Chung en E. Gehlen