Pagina 1 van 1

controle

Geplaatst: Ma 13 Feb 2006 17:27
door jeff
Morgen 14 febuari moet ik voor de eerste keer op controle. Hopenlijk is alles nog steeds goed. Ik maakl me erg druk om. Ook omdat ik nu net vader ben geworden en alles weer op de rails heb.

groetjes,

Jeff

Geplaatst: Ma 13 Feb 2006 20:20
door jodyi
hoi Jeff,

ik kan alleen maar zeggen; heeeeeeel veel sterkte! Hopelijk krijg je gelijk de volledige uitslag mee (en niet de week erna dat ze nog kunnen bellen voor bloeduitslagen) . Het blijft een angstig iets. Maar na een tijdje leer je er wat beter mee omgaan en is de stress wat minder langdurig. Heel veel sterkte in elk geval morgen... ook voor je vrouw/vriendin..!

laat je even weten hoe het gegaan is morgen? Ik hoop maar dat je vroeg mag.. zodat je er niet te lang tegenaan hoeft te hikken.. weltrusten alvast voor vanavond.. hopelijk kun je een beetje slapen..

groetjes Jodyi

Hallo Jeff

Geplaatst: Vr 17 Feb 2006 16:27
door MamaLein
ik ben zeer benieuwd naar je eerste controle en hoop dat je goed nieuws te horen hebt gekregen!!

Hoe gaat het met je kindje, heb je een zoon of dochter gekregen en wat is zijn/haar naam :lol:

Groetjes MamaLein